AutoKatalog
Pretraži vozilaVodič za kupceAlatiO namaKontakt

Ford Focus Karavan 2020

Pregledajte sve Ford Focus Karavan automobile iz 2020. godine

Filteri pretrage

Aktivni filteri:

FordFocus KaravanOd 2020.Do 2020.
Marka i model

Marka

Model

Tip vozila
Cijena
Godina
Kilometraža
Snaga (KS)
Tehničko
Lokacija

1 automobila

1 automobila

Ford Focus Karavan

Ford Focus Karavan

Zagreb

2020
106.463 km
Dizel
Automatik
14.500,01 €
Pogledaj detalje

TL;DR: Ford Focus Karavan 2020 - 1 vozila dostupno u Hrvatskoj s cijenama od 14.500,01€ do 14.500,01€. Provjerena vozila s potpunom dokumentacijom.

Brze činjenice

  • 1 Ford Focus Karavan 2020 vozila dostupno
  • Godište: 2020
  • Cijene: 14.500,01€ - 14.500,01€
  • Provjerena tehnička ispravnost
  • Opcije financiranja dostupne

Tražite Ford Focus Karavan iz 2020. godine? Na AutoKatalogu trenutno imamo 1 provjerenih Ford Focus Karavan 2020 vozila od pouzdanih dilera širom Hrvatske.

Ford Focus Karavan 2020 - Pregled modela

Ford Focus Karavan 2020 nudi moderan dizajn, naprednu tehnologiju i izvrsne performanse. Model iz 2020. godine dolazi s poboljšanom sigurnosnom opremom, ekonomičnijim motorima i suvremenim infotainment sustavom.

Cijena Ford Focus Karavan 2020

Cijene Ford Focus Karavan iz 2020. godine kreću se od 14.500,01€ do 14.500,01€, ovisno o opremi, kilometraži i stanju vozila. Nudimo konkurentne cijene i fleksibilne opcije financiranja.

Zašto kupiti Ford Focus Karavan 2020?

Ford Focus Karavan iz 2020. godine izvrsna je investicija zahvaljujući dobroj vrijednosti preprodaje, niskim troškovima održavanja i širokoj dostupnosti rezervnih dijelova. Noviji model donosi najnovije sigurnosne standarde i tehnologije.

Često postavljana pitanja

Koliko košta Ford Focus Karavan 2020?

Cijena Ford Focus Karavan iz 2020. godine kreće se od 14.500,01€ do 14.500,01€ ovisno o opremi i stanju vozila.

Je li Ford Focus Karavan 2020 dobar auto?

Ford Focus Karavan iz 2020. godine poznat je po pouzdanosti, kvaliteti izrade i ekonomičnosti. Model nudi odličan omjer cijene i kvalitete te moderne sigurnosne značajke.

Koliko troši Ford Focus Karavan 2020?

Potrošnja goriva Ford Focus Karavan 2020 varira ovisno o motorizaciji i načinu vožnje. Detaljne informacije o potrošnji za svako vozilo možete pronaći u oglasu.

Kakva je oprema Ford Focus Karavan 2020?

Ford Focus Karavan iz 2020. godine dolazi u više razina opremljenosti. Standardna oprema uključuje moderne sigurnosne sustave, dok viši paketi nude naprednu tehnologiju i premium materijale.

Gdje kupiti Ford Focus Karavan 2020 u Hrvatskoj?

Na AutoKatalogu možete pronaći 1 Ford Focus Karavan 2020 vozila od provjerenih dilera širom Hrvatske. Koristite filtere za pronalaženje idealnog vozila.

AutoKatalog

Najveći agregator ponude rabljenih automobila u Hrvatskoj. Pronađite svoj savršeni automobil na jednom mjestu.

Brzi linkovi

  • Pretraga automobila
  • Početna
  • Vodič za kupce
  • Pitanja i odgovori
  • O nama
  • Kontakt

Kategorije

  • SUV & Terenci
  • Gradski automobili
  • Limuzine i sedani
  • Karavani
  • Gospodarska vozila

Besplatni alati

  • Procjena vrijednosti vozila
  • Kalkulator uvoza i PPMV-a
  • Kupoprodajni ugovor za auto
  • info@autokatalog.hr

© 2026 AutoKatalog. Sva prava pridržana.

Uvjeti korištenja|Politika privatnosti|O nama|Kontakt