Volkswagen Passat B8 2022
Pregledajte sve Volkswagen Passat B8 automobile iz 2022. godine
9 automobila
9 automobila

Volkswagen Passat B8
Sesvete

Volkswagen Passat B8
Zagreb

Volkswagen Passat B8
Osijek

Volkswagen Passat B8
Sesvete

Volkswagen Passat B8
Zagreb

Volkswagen Passat B8
Rijeka

Volkswagen Passat B8
Zagreb

Volkswagen Passat B8
Zagreb

Volkswagen Passat B8
Sesvete
TL;DR: Volkswagen Passat B8 2022 - 9 vozila dostupno u Hrvatskoj s cijenama od 19.800€ do 26.900,01€. Provjerena vozila s potpunom dokumentacijom.
Brze činjenice
- 9 Volkswagen Passat B8 2022 vozila dostupno
- Godište: 2022
- Cijene: 19.800€ - 26.900,01€
- Provjerena tehnička ispravnost
- Opcije financiranja dostupne
Tražite Volkswagen Passat B8 iz 2022. godine? Na AutoKatalogu trenutno imamo 9 provjerenih Volkswagen Passat B8 2022 vozila od pouzdanih dilera širom Hrvatske.
Volkswagen Passat B8 2022 - Pregled modela
Volkswagen Passat B8 2022 nudi moderan dizajn, naprednu tehnologiju i izvrsne performanse. Model iz 2022. godine dolazi s poboljšanom sigurnosnom opremom, ekonomičnijim motorima i suvremenim infotainment sustavom.
Cijena Volkswagen Passat B8 2022
Cijene Volkswagen Passat B8 iz 2022. godine kreću se od 19.800€ do 26.900,01€, ovisno o opremi, kilometraži i stanju vozila. Nudimo konkurentne cijene i fleksibilne opcije financiranja.
Zašto kupiti Volkswagen Passat B8 2022?
Volkswagen Passat B8 iz 2022. godine izvrsna je investicija zahvaljujući dobroj vrijednosti preprodaje, niskim troškovima održavanja i širokoj dostupnosti rezervnih dijelova. Noviji model donosi najnovije sigurnosne standarde i tehnologije.
Često postavljana pitanja
Koliko košta Volkswagen Passat B8 2022?
Cijena Volkswagen Passat B8 iz 2022. godine kreće se od 19.800€ do 26.900,01€ ovisno o opremi i stanju vozila.
Je li Volkswagen Passat B8 2022 dobar auto?
Volkswagen Passat B8 iz 2022. godine poznat je po pouzdanosti, kvaliteti izrade i ekonomičnosti. Model nudi odličan omjer cijene i kvalitete te moderne sigurnosne značajke.
Koliko troši Volkswagen Passat B8 2022?
Potrošnja goriva Volkswagen Passat B8 2022 varira ovisno o motorizaciji i načinu vožnje. Detaljne informacije o potrošnji za svako vozilo možete pronaći u oglasu.
Kakva je oprema Volkswagen Passat B8 2022?
Volkswagen Passat B8 iz 2022. godine dolazi u više razina opremljenosti. Standardna oprema uključuje moderne sigurnosne sustave, dok viši paketi nude naprednu tehnologiju i premium materijale.
Gdje kupiti Volkswagen Passat B8 2022 u Hrvatskoj?
Na AutoKatalogu možete pronaći 9 Volkswagen Passat B8 2022 vozila od provjerenih dilera širom Hrvatske. Koristite filtere za pronalaženje idealnog vozila.